перевезення спецтехніки львівПеревіз спецтехніки - це сучасна і перевірена послуга компанії «Нове Плюс». Для цього використовується спеціалізований автопарк, грамотно спланований логістичний план і штат перевірених досвідчених співробітників.

Щоб допомогти своєму клієнтові, ми робимо все можливе:

  • швидко відповідаємо на заявки від Вас;
  • відправляємо необхідний транспорт по львівській області та місту Львів;
  • пунктуально виконуємо всі домовленості перед замовником.

Ми завжди ретельно перевіряємо засоби кріплення для того, щоб з упевненістю гарантувати безпеку вантажу. Для того, щоб забезпечити перевезення спецтехніки у Львові на найвищому рівні, використовуються сучасні технічні засоби.

В кожному окремому випадку спеціально підбирається відповідне обладнання для того, щоб гарантувати грамотне транспортування спеціальної техніки, задіють певний автотранспорт. Він за своїм рівнем вантажопідйомності і розмірам платформи суворо відповідає поставленому завданню.

Досить часто перевіз спецтехніки потрібен в разі необхідності невідкладного ремонту. Наша компанія організовує маршрут, підбирає відповідний транспорт для того, щоб в стислі терміни організувати безпечну доставку спеціальної техніки в місця сервісного обслуговування.

Клієнт завжди правий. Саме тому Ви можете вибрати відповідну Вам послугу і терміни для виконання завдання. Наше ж завдання полягає в тому, щоб організувати перевезення спецтехніки по Львівщині. Компанія «Нове Плюс» пропонує Вам зважитися на плідну співпрацю, від якої Ви обов'язково будете тільки у виграші.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...