перевезення трансформаторівПеревезення трансформаторів - це завдання, впоратися з яким можуть тільки перевірені експерти. Компанія «Нове Плюс» завжди готова допомогти, проконсультувати, а також зробити все можливе для того, щоб гарантувати ефективну доставку вантажу. Для цього наші експерти використовують збірні типи транспортних засобів.

Організація перевезення трансформаторів

Для того, щоб організувати перевіз вантажу, наші фахівці ретельно аналізують всі особливості, а саме його структуру і міцність. Це дозволить вибрати відповідний транспорт і підібрати оптимальні кріплення. Це допомагає не тільки забезпечити надійне транспортування вантажу до місця прибуття, але також скоротити витрати на доставку для клієнта. Фахівці задіють:

  • ланцюга;
  • ремені;
  • елементи кріплення.

Завдяки цьому обладнанню гарантується надійна фіксація. З цієї причини стає неможливою вірогідність втрати або пошкодження вантажу. Фахівці неодноразово перевіряють наявні кріплення, ретельно готують документацію і роблять все можливе для організації безпечної доставки.

Компанія «Нове Плюс» не тільки пропонує послуги перевезення трансформаторів по львівській області. Ми також володіємо всіма видами спеціального транспорту, щоб перевозити технічне обладнання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...