Перевезення тракторів - популярна послуга нашої компанії. Під час перевезення не задіють крани, а співробітники ретельно виконують всі вимоги з безпеки, як в період завантаження тракторів, так і під час самого транспортування. Компанія «Нове Плюс» має величезний досвід в транспортуванні сільськогосподарської техніки по львівській області. Ми здатні допомогти нашим клієнтам, забезпечити своєчасну доставку тракторів і гарантувати дотримання термінів виконання замовлення.

Причини вибору нашої компанії

Ми завжди грамотно підбираємо відповідну техніку для транспортування. Це дозволяє одночасно перевозити не одну, а кілька одиниць тракторів. Крім них спеціальна техніка буде занурена додатковими комплектами спарених коліс.

Ми дбаємо про те, щоб перевіз тракторів виявився доступною послугою для клієнтів. Для цього ретельно вибираються відповідні кріпильні системи і транспорт, призначений для перевезення.

Завдяки унікальній системі транспортування одночасно декількох одиниць техніки, клієнт істотно заощаджує на вартості доставки. Компанія «Нове Плюс» обов'язково Вас проконсультує з усіх питань і допоможе в найкоротші терміни організувати доставку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...