Перевіз сівалки є досить складною технічною процедурою, оскільки техніка є негабаритним вантажем і її необхідно правильно закріпити на вантажній платформі. Завдання нашої компанії полягає в тому, щоб забезпечити максимальну безпеку при транспортуванні сівалки і скоротити витрати клієнта на доставку цього вантажу по львівській області.

Особливості перевезення сівалки у Львові

Фахівці компанії «Нове Плюс» завжди ретельно перевіряють вантаж при навантаженні. Використовуються технологічні кріплення, сучасні технології, які допомагають перевозити сівалки без знімання коліс з транспортного засобу. Завдяки цьому істотно економиться час на завантаження і розвантаження сільськогосподарської техніки.

Це означає, що як тільки спеціальний транспорт «Нове Плюс» доставить сільськогосподарську техніку до місця експлуатації, можна буде відразу ж приступати до роботи. Перевіз сівалки виконуємо виключно за європейськими стандартами якості транспортування негабаритних вантажів.

Експерти роблять все можливе, щоб своєчасно доставити транспортний засіб. Також ми завжди готові проконсультувати і допомогти нашому клієнту впоратися з поставленими завданнями. Так давайте ж почнемо з Вами плідну взаємовигідну співпрацю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...