перевезення плит перекриттяПеревезення плит перекриття - складне завдання, не тільки технічно, а й організаційно. Наша компанія має величезний досвід в цій сфері, відмінно справляється з усіма поставленими завданнями, а також має величезний автопарк спеціалізованої техніки.

Чому варто перевозити плити разом з «Нове Плюс»?

Наша компанія досить багато років вже успішно співпрацює з багатьма будівельними фірмами, успішно впроваджує технічні нововведення для вдосконалення системи кріплення. Перш ніж організувати перевезення плит перекриття, наші фахівці ретельно оцінюють вантаж, вибирають відповідний транспорт та оптимальні системи фіксації вантажу.

Канати і ланцюги з одного боку повинні надійно захищати конструкцію, а з іншого не збільшувати вартість доставки для клієнта. Головна перевага нашої компанії в тому, що ми робимо все можливе для своїх замовників, надаючи оптимальні ціни за величезний спектр послуг.

Для такого завдання використовуються спеціалізовані трали зі значною максимальною вантажопідйомністю, які здатні здійснити доставку великої кількості плит перекриття.

Наша компанія спеціалізується на перевезенні обладнання по Львову і області. Ми завжди готові прийти на допомогу клієнту, організувати перевезення і проконсультувати по питаннях, що цікавлять.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...