Перевезення обприскувачів здійснюються виключно низькорамними тралами, які володіють виїмкою під колеса. Наша компанія «Нове Плюс» володіє спеціальним транспортом цього типу з посадочної висотою не більше 35 см, що відповідає європейським вимогам. Ми спеціалізуємося на своєчасному перевезенні обприскувачів по львівській області і завжди готові Вам допомогти.

Чому варто довірити перевіз обприскувача нам?

Ми вже багато років продуктивно співпрацюємо з аграріями та допомагаємо їм швидко транспортувати обприскувачі. Це дуже важливо, оскільки в сучасному фермерському бізнесі дуже необхідна мобільність техніки, оскільки вона завжди потрібна одночасно в багатьох місцях.

Ми використовуємо сучасні методики навантаження. Під час її використання не потрібно знімати і згодом встановлювати колеса.

При цьому, навіть в разі істотного перевищення габаритних розмірів, наші технології навантаження допомагають знизити вартість доставки. Ми дбаємо про те, щоб Ви не витрачали дорогоцінний час.

В такому випадку не буде потрібно використовувати машини прикриття або організовувати супровід ДАІ. Завдяки цьому істотно спрощується організація перевезення обприскувачів. Ми завжди будемо раді Вам допомогти!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...