перевезення кранів львівПеревезення кранів - це складний процес, як в плані організації, так і в технічному виконанні. Саме з цієї причини доручити виконання такого завдання можна виключно перевіреним професіоналам, які вже багато років успішно допомагають своїм клієнтам по Львову і області. Ми відома компанія «Нове Плюс» і завжди виконуємо поставлені перед нами завдання.

Особливості здійснення перевезення кранів у Львові

Коли транспортується вантаж таких значних розмірів, необхідно обов'язково продумати, як правильно його закріпити. Наші фахівці грамотно підберуть спосіб кріплення, забезпечать збереження випуклих частин.

Логістичний відділ компанії підбере відповідний маршрут для того, щоб безпечно і швидко здійснити перевезення крана. Для цього завдання використовують трали з низькими рамами, які володіють розсувними механізмами по довжині.

Залежно від особливостей конкретного вантажу, будуть відрізнятися і габарити. І якщо вони перевищують максимально допустимі цифри, будуть використані додатково примусово-поворотні осі. Також «Нове Плюс» встановлює на свої трали системи незалежного дистанційного керування осями.

Всі використовувані технології дозволяють знизити ризик для вантажу до мінімальних меж. Ми ретельно стежимо за тим, щоб забезпечити максимальну безпеку, як в період навантаження вантажу на трал, так і в процесі транспортування крана до місця прибуття.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...