перевезення бочок львівПеревезення бочок вимагає від реалізаторів послуги підвищеної уважності. Оскільки необхідно простежити за ретельним закріпленням кожної одиниці місткості й рівномірно розподілити вантаж по поверхні платформи трала. Наша компанія «Нове Плюс» завжди готова допомогти: проконсультувати, підібрати підходяще кріплення для вантажу, а також гарантувати своєчасну доставку бочок.

Як повинні транспортуватися бочки?

Для того, щоб грамотно підготувати транспортний засіб до перевезення ємностей, необхідно враховувати кількість вантажу, його стійкість, а також грамотно розподілити бочки по поверхні. Ми використовуємо спеціальне обладнання для того, щоб підігнати бочки, що перевозяться, під рельєф вантажу.

Завдяки використовуваним нами спеціальним пристроям, не важко перевозити ємності і металоконструкції всіляких форм і габаритів. Ми використовуємо транспортні засоби збірного типу, які мають можливість не тільки перевозити бочки, але і будь-яке технічне обладнання різних форм і розмірів.

Головна перевага компанії «Нове Плюс» є наявність автопарку значного розміру. У будь-якій ситуації ми підберемо відповідний транспорт, щоб допомогти Вам в організації перевезення обладнання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...