Перевезення обладнання - технічно складне завдання, яке здійснюється за допомогою транспортних засобів збірного типу. Цей тип послуги включає в себе транспортування теплогенераторів, котлів і металевих конструкцій. Компанія «Нове Плюс» завжди готова допомогти в наданні даної послуги з львівської області.

Особливості організації транспортування обладнання

Для того, щоб забезпечити максимальну безпеку вантажу при перевезенні обладнання, наші фахівці в обов'язковому порядку враховують особливості даного обладнання. Це стосується наступних параметрів вантажу:

  • структура;
  • міцність;
  • габарити;
  • вага.

На підставі наявних даних підбирається відповідний транспорт та відповідні кріпильні системи. Важливо не тільки забезпечення високого рівня безпеки при транспортуванні вантажу, але також, щоб вартість доставки для клієнта не була занадто великою.

Досить багато уваги нашими експертами при перевезенні обладнання приділяється первинній підготовці тралів. Дуже важливо підібрати правильне обладнання для кріплення і надійно закріпити наявний вантаж під час руху. Для цієї мети використовують ланцюги, ремені і додаткові речі, які гарантують надійну фіксацію.

Ми робимо все можливе, щоб з максимальною впевненістю забезпечити безпеку вантажу. Компанія «Нове Плюс» завжди готова допомогти своїм клієнтам.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...