перевезення тралом львівПеревезення тралом - той вид транспортування вантажу, при якому можливо все. Він використовується в тих ситуаціях, коли звичайний транспорт нездатний впоратися з поставленими на нього завданнями. Трал є спеціалізованим вантажним тягачем, до якого замість кузова прикріплюють платформи з низькою рамою.

Чому потрібно орендувати трал у Львові саме у нас?

Компанія «Нове Плюс» володіє великим автопарком, в якому є багато тралів різного розміру. З цієї причини, незалежно від ситуації, що склалася, ми зможемо забезпечити Вам відповідну допомогу в оренді трала у Львові.

Наші співробітники ретельно стежать за кріпленням вантажу. Відповідні фахівці використовують для фіксації:

  • лебідки;
  • розширювачі;
  • гачки.

Звичайно, головна перевага перевезення тралом полягає в тому, що у цього транспорту відсутні борти. Завдяки сучасним технологічним кріпленням стає неможливим ризик пошкодження вантажу.

У підсумку, оренда трала дозволяє безпечно і ефективно перевозити негабаритний вантаж, незалежно від його розмірів і ваги. Ми надаємо послуги по всій львівській області і завжди готові прийти на допомогу нашому клієнту.

Які найбільш важливі переваги наших послуг?

  1. Всі співробітники - професіонали у своїй сфері.
  2. Величезний автопарк спеціалізованого транспорту.
  3. Доступні ціни на пропоновані послуги.
  4. Величезний досвід у наданні послуг вантажоперевезень.

Ми постійно модернізуємо пропонований нами сервіс і таким чином робимо все можливе, щоб обов'язково допомогти клієнту. Чому б Вам не скористатися послугами кращої логістичної компанії в львівській області?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...