Негабаритні перевезення є одними з найскладніших і відповідальних логістичних послуг. Компанія «Нове Плюс» завжди акуратно і уважно виконує всі поставлені на неї завдання, підбираючи при цьому відповідний транспорт і техніку.

Ми володіємо величезною кількістю досвіду в організації перевезення негабаритних вантажів. Для кожного окремого випадку індивідуально підбираються системи кріплення і підходящий транспортний засіб з нашого автопарку.

Чому вигідно перевозити негабаритні вантажі з нами?

Незалежно від того, яка допомога потрібна людині від нашої компанії, ми завжди готові будемо підібрати відповідний транспорт, щоб надати клієнту якісний сервіс. Головні наші переваги в наданні послуг негабаритних перевезень:

  • Професіонали в своїй сфері;
  • Автопарк значного розміру;
  • Швидке реагування на питання і заявки клієнтів.

За багаторічний досвід роботи компанії «Нове Плюс» ми змогли з упевненістю заявити, що не тільки не підводимо очікування наших клієнтів, але і регулярно розвиваємося. Це є гарантією того, що як тільки Ви звернетесь в нашу компанію, то одразу отримаєте тільки хороші враження від сервісу.

Що включають в себе послуги негабаритних перевезень?

  1. Перевіз спецтехніки.
  2. Транспортування сільськогосподарської техніки.
  3. Перевіз технічного обладнання.

Для досягнення поставленої мети задіють трали високої вантажопідйомності з використанням якісних кріпильних елементів, зокрема, ременів і ланцюгів. Перед кожним завантаженням обов'язково ретельно перевіряється якість закріплення, щоб забезпечити максимальну надійність і ефективність.

Якщо вантаж перевищує допустимі норми, то буде потрібно для його відправки обов'язково розробити спеціальний маршрут, а також оформити дозвіл на перевіз. Зазвичай для створення такого документа необхідно витратити до одного місяця часу. А в світі великого бізнесу немає можливості витрачати так багато днів на здійснення негабаритних перевезень у Львові.

З цієї причини ми заздалегідь забезпечили транспорт відповідними дозволами на довгий термін. Ми робимо все можливе, щоб догодити клієнту. Так давайте ж продуктивно співпрацювати разом!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...