перевезення сипучих вантажівЧому варто доручити перевіз сипучих матеріалів компанії «Нове Плюс»? Перша причина полягає в тому, що ми володіємо сучасним автопарком спеціальної техніки. Наші самоскиди завжди готові допомогти. Вони підготовлені виконати будь-яке поставлене завдання з перевезення сипучих матеріалів.

З якої причини найкраще скористатися послугами компанії «Нове Плюс»?

Наш автопарк самоскидів складається виключно з представників перевіреної роками німецької техніки MAN. Вони володіють різними колісними формулами і вантажопідйомністю від двадцяти п'яти до тридцяти п'яти тонн. Тому в кожному окремому випадку буде індивідуально підбиратися необхідна техніка для надання послуг.

Важлива перевага нашої техніки в тому, що вона може працювати при будь-яких погодних умовах. Навіть якщо за вікном сніг, град і дощ, наші машини зможуть Вам допомогти. Вони здатні заїхати на об'єкти з обмеженим доступом.

У разі необхідності самоскиди обладнають ланцюгами і тросами, які забезпечують безперебійну роботу і своєчасне виконання поставленого завдання. Десять перевірених роками машин зі 100% вірогідністю впораються з будь-яким завданням, яке дасть замовник. Ми зробимо все можливе для того, щоб Вам допомогти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...