перевезення піску львівПеревезення піску, щебню та інших будівельних матеріалів за допомогою самоскида - це відмінна можливість, яку надає компанія «Нове Плюс». Наша компанія використовує тільки кращу німецьку техніку від бренду MAN з вантажопідйомністю до тридцяти п'яти тон. Здійснюємо перевезення всіх видів будівельних матеріалів по львівській області.

Чому варто перевозити пісок разом з нами?

Головна причина того, щоб вибрати нас - це техніка. Десять потужних самоскидів з різними колісними формулами. Завдяки цьому наша машина зможе дібратися до будь-якої наземної цілі. Вантажний транспорт, який здатний проїхати там, де інші не зможуть.

Це стосується навіть тих ситуацій, коли проїзд до об'єкта ускладнюється через несприятливі погодні умови. Ми завжди зможемо Вам допомогти!

Техніка додатково обладнується автоматичними заводськими шторками. Це технологічне ноу-хау допомагає убезпечити кузов самоскида від розсипання піску. З цієї причини доставка сипучих матеріалів нашими фахівцями проводиться без втрат.

Компанія «Нове Плюс» завжди виконує поставлені перед нею зобов'язання. Це означає, що ми завжди готові Вам допомогти: проконсультувати, вислати самоскид, прокласти маршрут. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, так чому б Вам не зробити маленький крок нам назустріч?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...